Jacek Bogacz, Organizator Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego, 78-300 Świdwin, ul. Bat. Chłopskich 1      

Drukuj

Zakończenie Sezonu Ligowego 2013

włącz . Opublikowano w Aktualności

tzs13.2

W dniu 5 października 2013 roku na kortach Parku Wodnego Relax w Świdwinie odbył się Turniej Zakończenia Sezonu Ligowego 2013 . W turnieju brali udział zawodnicy Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego
Jacek Bogacz ; Wiesław Książak , Ireneusz Fudali , Józef Pietraszek , Jerzy Witczak i Grzegorz Kowalewski

Wyniki meczy turniejowych :

( Kowalewski : Bogacz : 3-6 ) ; ( Kowalewski – Fudali : 0-6 ) ; ( Kowalewski – Witczak : 0-6 ) ; ( Kowalewski – Pietraszek : 3-6 ) ; ( Kowalewski – Książak : 3-6 ) ; ( Pietraszek – Bogacz – 6-2 ) ; ( Pietraszek : Fudali : 4-6 ) ; ( Pietraszek – Witczak : 6-7 ) ; ( Książak – Bogacz : 7-5 ) ; ( Książak – Fudali : 7-5 ) ; ( Książak – Witczak : 6-1 ) ; ( Książak – Pietraszek : 6-0 ) ; ( Witczak – Bogacz : 6-4 ) ; ( Witczak – Fudali : 4-6 ) ; ( Bogacz – Fudali : 6-0 )

1 miejsce w turnieju zajął Wiesław Książak , 2 miejsce Ireneusz Fudali , a 3 miejsce Jerzy Witczak


Organizator turnieju: Świdwińskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego „Smecz”, Park Wodny „Relax”

tzs13.3tzs13.4tzs13.5

tzs13.9tzs13.6tzs13.7

tzs13.11tzs13.10tzs13.8

 

tzs13.1


Drukuj

Otwarty powiatowy turniej "zamknięcie sezonu 2013"

włącz . Opublikowano w Aktualności

zs13-1

W dniu 21 września 2013 w sobotę na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie odbył się Otwarty Powiatowy Turniej Zamknięcia Sezonu 2013 o Puchar Dyrektora Parku Wodnego „Relax” 

W turnieju brali udział zawodnicy z czterech miast :
ze Świdwina , Węgorzyna , Złocieńca i Połczyna-Zdroju
Węgorzyno reprezentował :
Dominik Piec
Złocieniec reprezentowali :
Krzysztof Baran i Aleksandra Jandziszak
Połczyn-Zdrój reprezentował :
Dominik Chodubski
Świdwin reprezentowali :
Jacek Bogacz ; Wiesław Książak , Józef Pietraszek , Waldemar Miszewski

Zawodnicy rozlosowani zostali do dwóch grup , a następnie odbyły się półfinały , oraz finał

Wyniki fazy grupowej :

Wyniki grupy I : ( Bogacz – Chodubski : 6-2 ; 7-5 ) ; ( Pietraszek – Jandziszak : 6-2 ; 6-2 ) ; ( ( Bogacz – Jandziszak : 6-2 ; 6-3 ) ; ( Bogacz – Pietraszek : 4-6 ; 2-6 ) ; ( Chodubski – Jandziszak : 7-5 ; 6-3 ) ; ( Pietraszek – Chodubski : 6-4 ; 7-5 ) ; wyniki grupy II : ( Książak – Piec : 6-2 ; 6-7 ;(10-6) ) ; ( Książak – Baran : 3-6 ; 3-6 ) ; ( Książak – Miszewski : 6-3 ; 6-2 ) ; ( Piec – Baran : 4-6 ; 6-7 ) ; ( Piec – Miszewski : 6-3 ; 3-6 ; (10-7) ) ; ( Baran – Miszewski : 6-4 ; 6-3 )

Półfinały :

I półfinał : ( Jacek BogaczKrzysztof Baran: 3-6 ; 2-6 )

II półfinał : ( Wiesław KsiążakJózef Pietraszek : mecz poddany przez Pietraszka )

Finał : ( Wiesław KsiążakKrzysztof Baran : 2-6 ; 7-5 ; 2-6 )

zs13-2zs13-3zs13-12

zs13-9zs13-10zs13-8

zs13-7zs13-14zs13-5

Wyniki całego turnieju :


I miejsce:
Krzysztof Baran ze Złocieńca
II miejsce:
Wiesław Książak ze Świdwina
III miejsce :
Jacek Bogacz ze Świdwina


Organizator turnieju: Świdwińskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego „Smecz”
i Park Wodny „Relax”

zs13-13

 

 

 

Drukuj

I Ogólnopolski Turniej Multimediazone OPEN

włącz . Opublikowano w Aktualności

mul1

Dnia 14 września 2013 r. w sobotę  na kortach ziemnych przy stadionie miejskim przy ulicy Żeromskiego w Świdwinie odbył się I Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego "Multimediazone OPEN" w kategori gry pojedynczej mężczyzn organizowany przez Świdwińskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego "Smecz" , oraz firmę : Mulimediazone ze Świdwina i Park Wodny "Relax" ( pula nagród 2000 zł )

logo mmz maly

W turnieju brali udział zawodnicy z 9 miast : z Białogardu , Gorzowa , Koszalina , Połczyna-Zdroju , Redła , Szczecinka , Świdwina , Węgorzyna i Złocieńca


gry rozegrane zostały systemem pucharowym

wyniki gier :

pierwsza runda : ( Bator Arkadiusz z Koszalina - Baran Krzysztof ze Złocieńca : poddanie meczu przez Batora Arkadiusza ) ; ( Wszelaki Bartłomiej z Połczyna Zdroju - Krasuski Zbigniew ze Złocieńca - poddanie meczu przez Wszelakiego Bartłomieja ) ; ( Wszelaki Robert z Połczyna -Zdroju - wolna pierwsza runda ) ; ( Piec Dominik z Węgorzyna - Czajkowski Piotr z Białogardu: 3-6 ; 5-7 ) ; ( Świtała Władysław z Redła- Książak Wiesław ze Świdwina : poddanie meczu przez Świtałe Władysława ) ; ( Krasnowski Piotr ze Złocieńca - Lubiński Jacek z Połczyna-Zdroju : 6-3 ; 7-5 ) ; ( Bogacz Jacek ze Świdwina - Makowski Mieczysław ze Złocieńca : 2-6 ; 4-6 ) ; ( Świtała Michał z Redła - Zyr Łukasz z Gorzowa : 3-6 ; 6-4 ;(10-5))

ćwierćfinały : ( Baran Krzysztof - Krasuski Zbigniew : 6-3 ; 6-3 ) ; ( Wszelaki Robert - Czajkowski Piotr : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Książak Wiesław - Krasnowski Piotr : 7-6 6-4 ; (10-3)) ; ( Makowski Mieczysław - Świtała Michał : 2-6 ; 3-6 )

półfinały : ( Baran Krzysztof - Wszelaki Robert : 2-6 ; 4-6 ) ; ( Krasnowski Piotr - Świtała Michał : 3-6 ; 3-6 )

mecz o III miejsce : ( Baran Krzysztof ze Złocieńca - Krasnowski Piotr ze Złocieńca : 6-1 ; 6-2 )

FINAŁ : ( Wszelaki Robert z Połczyna-Zdroju - Świtała Michał z Redła : 6-4 ; 6-2 )

mul3mul9mul11

mul15mul16mul13

mul19mul14mul12

mul27mul10mul2

mul24mul23mul26

mul28mul31mul30

I miejsce - Robert Wszelaki z Połczyna-Zdroju

II miejsce - Michał Świtała z Redła

III miejsce : Krzysztof Baran ze Złocieńca

mul32

 

 

Drukuj

II Otwarty Turniej Dzieci i Młodzieży

włącz . Opublikowano w Aktualności

td14.13

Dnia 12 sierpnia 2013 r. na kortach ziemnych przy stadionie miejskim przy ulicy Żeromskiego w Świdwinie odbył się II Otwarty Turniej w tenisie ziemnym dzieci i młodzieży zorganizowany przez Park Wodny "Relax" i Świdwińskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego "Smecz"

W turnieju udział brały dzieci i młodzież ze Świdwina i ze Złocieńca : Daniel Bogacz , Bartek Babulewicz , Marcel Zych , Kuba Krasuski , Patryk Marek

Wyniki meczy : ( Kuba Krasuski - Marcel Zych : 6-1 ) ; ( Bartek Bachulewicz - Marcel Zych : 6-3 ) ; ( Patryk Marek - Kuba Krasuski : 0-6 ) ; ( Patryk Marek - Bartek Babulewicz : 1-6 ) ; ( Marcel Zych - Daniel Bogacz : 2-6 ) ; ( Kuba Krasuski - Bartek Babulewicz : 6-1 ) ; Patryk Marek - Daniel Bogacz : 6-4 ) ; ( Kuba Krasuski - Daniel Bogacz : 6-0 ) ; ( Marcel Zych - Patryk Marek : 1-6 ) ; ( Bartek Babulewicz - Daniel Bogacz : 6-2 )

Turniej został rozegrany w II kategoriach :

w kategorii dzieci uczęszczających do szkół podstawowych

I miejsce zdobył :  Daniel Bogacz ze Świdwina

 w kategorii młodzieży do lat 18

I miejsce zdobył : Kuba Krasuski ze Złocieńca

td1.13td2.13td4.13

td3.13td5.13td6.13

td7.13td9.13td10.13

Drukuj

II Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego BGŻ Open

włącz . Opublikowano w Aktualności

t.27.7.13-1

W dniu 27 lipca 2013 roku na kortach Parku Wodnego Relax w Świdwinie odbył się II Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego BGŻ Open . W turnieju brali udział zawodnicy z sześciu miast :
Połczyna-Zdroju ; Redła , Szczecina , Węgorzyna , Schwedt (Niemcy), oraz Świdwina.
Szczecin reprezentowali :
Andrzej Zonenberg
Schwedt ( Niemcy ) reprezentowali :
Dariusz Koch
Węgorzyno reprezentował :
Dominik Piec i Damian Sobański
Redło reprezentowali :
Michał Świtała
Połczyn-Zdrój reprezentowali :
Robert Wszelaki
Świdwin reprezentowali :
Jacek Bogacz ; Wiesław Książak , Grzegorz Byzdra i Grzegorz Kowalewski

Zawodnicy rozlosowani zostali do dwóch grup :

 

I grupa :

Dariusz Koch ; Dominik Piec ; Damian Sobański ; Wiesław Książak i Robert Wszelaki

II grupa :

Jacek Bogacz ; Andrzej Zonenberg ; Michał Świtała ; Grzegorz Byzdra ; Grzegorz Kowalewski

Wyniki grupy I :

( Dariusz Koch – Dominik Piec : 6-0 ) ; ( Dariusz Koch – Damian Sobański : 6-1 ) ; ( Dariusz Koch – Wiesław Książak : 6-3 ) ; ( Dariusz Koch – Robert Wszelaki : 3-6) ; ( Dominik Piec – Damian Sobański : 7-5 ) ; ( Dominik Piec – Wiesław Księżak : 1-6 ) ; ( Dominik Piec – Robert Wszelaki : 3-6 ) ; ( Damian Sobański – Wiesław Książak : 3-6 ) ; ( Damian Sobański – Robert Wszelaki : 0-6 ) ; ( Wiesław Książak – Robert Wszelaki : 0-6)

1 miejsce : Robert Wszelaki - 4 wygrane mecze

2 miejsce : Dariusz Koch - 3 wygrane mecze, 1 przegrany mecz

3 miejsce : Wiesław Książak – 2 wygrane mecze, 2 przegrany mecz

4 miejsce : Dominik Piec – 1 wygrany , 3 przegrane mecze

5 miejsce : Damian Sobański– 4 przegrane mecze

Wyniki grupy II :

( Andrzej Zonenberg – Jacek Bogacz : 4-6 ) ; (Andrzej Zonenberg – Grzegorz Byzdra : 6-0 ); (Andrzej Zonenberg – Michał Świtała : 6-4 ) ; (Andrzej Zonenberg – Grzegorz Kowalewski : 6-0 ) ; ( Jacek Bogacz – Grzegorz Byzdra : 6-0 ) ; ( Jacek Bogacz – Grzegorz Kowalewski : 6-2 ) ; ( Jacek Bogacz : Michał Świtała : 6-7 ) ; ( Grzegorz Byzdra – Michał Świtała : 0-6 ) ; ( Grzegorz Byzdra – Grzegorz Kowalewski : 6-3 ) ; ( Michał Świtała – Grzegorz Kowalewski : 6-0 )

1 miejsce : Michał Świtała – 3 wygrane mecze, 1 przegrany mecz

2 miejsce : Jacek Bogacz – 3 wygrane mecze, 1 przegrany mecz

3 miejsce : Andrzej Zonenberg – 3 wygrane mecze, 1 przegrany mecz

4 miejsce : Grzegorz Byzdra – 1 wygrany , 3 przegrane mecze

5 miejsce : Grzegorz Kowalewski – 4 przegrane mecze

t.27.7.13-4t.27.7.13-17t.27.7.13-14

t.27.7.13-11t.27.7.13-2t.27.7.13-5

t.27.7.13-6t.27.7.13-7t.27.7.13-8

t.27.7.13-9t.27.7.13-12t.27.7.13-20

Wyniki całego turnieju :

I półfinał : Robert Wszelaki – Jacek Bogacz

II półfinał : Michał Świtała – Dariusz Koch

Finał :

Robert Wszelaki – Michał Świtała

t.27.7.13-19
I miejsce:
Robert Wszelaki z Połczyna-Zdroju
II miejsce:
Michał Świtała z Redła
półfinaliści :
Jacek Bogacz ze Świdwina i Dariusz Koch ze Schwedt ( Niemcy)

t.27.7.13-21
Organizator turnieju: Świdwińskie Stowarzyszenie Tenisa Ziemnego „Smecz”
Współorganizator: Bank BGŻ Świdwin , Park Wodny „Relax”

BGŻ Zachodniopomorskie Nieruchomości Smecz Relax Świdwin