II Ogólnopolski Halowy Turniej Deblowy 2014
15-02-2014 r. – II Ogólnopolski Halowy Turniej Deblowy w Tenisie Ziemnym pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz”
Turniej odbył się w Świdwinie w Hali sportowej przy ulicy 3-go Marca w sobotę 15 lutego 2014 r. . Do turnieju zgłosili się zawodnicy z kliku miast .
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem (Świdwin) ; Dariusz Osicki (Połczyn-Zdrój) z Michałem Świtałą (Redło) ; Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim (Węgorzyno) ;; Piotr Czajkowski (Białogard) z Arturem Batorem (Koszalin) ; Jolanta i Marek Sabała ( Połczyn-Zdrój) ; Dominik Piec z Janem Auguścikiem ( Węgorzyno)
Uczestnicy turnieju zostali rozlosowani do dwóch grup :
1 grupa :
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem ; Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim ; Jola i Marek Sabała
Wyniki meczy pierwszej grupy :
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim ( 6-7 ; 2-7 )
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Jola i Marek Sabała : ( 6-3 ; 6-4 )
Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim: Jola i Marek Sabała : ( 6-4 ; 6-4 )
I miejsce : Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim
II miejsce : Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem
III miejsce : Jola i Marek Sabała
2 grupa :
Dariusz Osicki z Michałem Świtałą ; Piotr Czajkowski z Arturem Batorem; Dominik Piec z Janem Auguścikiem
Wyniki meczy drugiej grupy :
Dariusz Osicki z Michałem Świtałą : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem ( 6 -4 ; 6-7 ; 10-4) )
Dariusz Osicki z Michałem Świtałą : Dominik Piec z Janem Auguścikiem ( 6 - 6 ; 6 - 3 )
Dominik Piec z Janem Auguścikiem : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem ( 2 - 6 ; 3 - 6 )
I miejsce : Dariusz Osicki z Michałem Świtałą
II miejsce : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem
III miejsce : Dominik Piec z Janem Auguścikiem
Po rozegranych meczach grupowych odbyły się półfinały gdzie spotkały się ze sobą pary , które zdobyły dwa pierwsze miejsca w swoich grupach i tak w pierwszym półfinale zagrali ze sobą : zwycięscy grupy drugiej : Dariusz Osicki z Michałem Świtałą ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie pierwszej : Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem
Wyniki pierwszego półfinału :
Dariusz Osicki z Michałem Świtałą : Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem
(6 – 4 ; 6 – 2 )
W drugim półfinale zagrali ze sobą : zwycięscy grupy pierwszej : Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie pierwszej : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem
Wyniki drugiego półfinału :
Piotr Czajkowski z Arturem Batorem : Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim
(6 – 3 ; 6 – 4))
Wynik meczu o III miejsce :
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim ( 4 – 6 ; 3 - 6 )
Wynik finału :
Dariusz Osicki z Michałem Świtałą : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem ( 6 – 4 ; 6 – 2 )
TURNIEJ WYGRALI : Dariusz Osicki z Michałem Świtałą