Jacek Bogacz, Organizator Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego, 78-300 Świdwin, ul. Bat. Chłopskich 1      

Drukuj

Rankingi na koniec sezonu ligowego 2014

włącz . Opublikowano w Aktualności

zl14.20

 

t.27.7.13-7190714 6tzs13.12

zl14.15k.9tm2013 2

Trzeci sezon Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego

Rok 2014

Ranking :

          Gra mieszana                 Gra pojedyncza

1

Bogacz Angelika i Jacek

2

Strok-Brzozowska Katarzyna i Brzozowski Mirosław

3

Kłosowska Maja i Piotr

4

Stuczyński Robert i Nowicka Joanna

1

Bogacz   Jacek

2

Książak Wiesław

3

Witczak Jerzy

4

Pietraszek Józef

5

Piec Dominik

6

Fudali Irek

7

Domagała Sławomir

8

Paszkiewicz Dariusz

9

Miszewski Waldemar

10

Sochaj Adrian

11

Raulin Janusz

12

Podhajski Wojciech

13

Filipczyk Mieczysław

14

Świtała Michał

15

Miszewski Tomasz

16

Kowalewski Grzegorz

17

Bogacz Daniel

18

Wojnar Adam

19

Tyma Piotr

20

Manecki Marek

21

Ratajewski Arkadiusz

22

Byzdra Grzegorz

23

Duklas Marcin

24

Zychowicz Józef

25

Stuczyński Robert

26

Paszel Józef

27

Girczys Oskar

28

Sibiga Robert

29

Wierzbicki Andrzej

30

Laskowski Cezary

31

Manecki Karol

32

Kulikowski Jarek

33

Garus Rafał

34

Auguścik Jan

35

Strok-Brzozowska Kasia

36

Chodubski Mikołaj

37

Torczyński Artur

38

Sobański Damian

39

Makowiak Piotr

40

Świtała Władysław

41

Bogacz Roman

42

Brzozowski Mirosław

43

Banaśkiewicz Tomasz

44

Pisula Przemysław

45

Bigos Mateusz

Gra podwójna mężczyzn

1

Bogacz Jacek i Pietraszek Józef

2

Bogacz Jacek i Fudali Ireneusz

3

Książak Wiesław i Witczak Jerzy

4

Zychowicz Józef i Witczak Jerzy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zl14.19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drukuj

Turniej zakończenia sezonu ligowego 2014 ŚLTZ

włącz . Opublikowano w Aktualności

zl14.1

 

04 października 2014 w sobotę na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbyły się "Turniej zakończenia sezonu ligowego 2014"  w kategorii singla pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” ,  oraz Parku Wodnego „Relax”

W turnieju brali udział gracze naszej Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego : Jacek Bogacz , Wiesław Książak , Jerzy Witczak , Józef Pietraszek , Katarzyna Strok-Brzozowska , Grzegorz Kowalewski , Daniel Bogacz , Cezary Laskowski , Oskar Girczys , Marcin Duklas , Wojciech Podhajski , Ireneusz Fudali , Jan Auguścik

Wyniki fazy grupowej :

Grupa A :

( Bogacz Jacek – Strok-Brzozowska Katarzyna : 6-1 ) ; ( Bogacz Jacek – Laskowski Cezary : 6-1 ) ; ( Laskowski Cezary – Strok-Brzozowska Katarzyna : 7-5 )

Grupę A wygrał : Jacek Bogacz ze Świdwina

Grupa B :

( Książak Wiesław – Auguścik Jan : 6-1 ) ; ( Książak Wiesław – Girczys Oskar : 6-1 ) ; ( Auguścik Jan – Girczys Oskar : 6-0 )

Grupę B wygrał : Wiesław Książak ze Świdwina

Grupa C : 

( Witczak Jerzy – Duklas Marcin : 6-3 ) ; ( Witczak Jerzy – Podhajski Wojciech : 6-0 ) ; ( Podhajski Wojciech – Duklas Marcin : 6-3 ) 

Grupę C wygrał : Jerzy Witczak ze Sławoborza

Grupa D :

( Pietraszek Józef – Kowalewski Grzegorz : 6-2 ) ; ( Pietraszek Józef – Bogacz Daniel : 6-0 ) ; ( Kowalewski Grzegorz – Bogacz Daniel : 6-0 )

Grupę D wygrał : Józef Pietraszek ze Świdwina

Wyniki ćwierćfinałów : 

( Bogacz Jacek – Podhajski Wojciech : 3-6 ) ; ( Książak Wiesław – Kowaleski Grzegorz : 6-2 ) ; ( Witczak Jerzy – Laskowski Cezary : 6-4 ) ; ( Pietraszek Józef – Auguścik Jan : 6-2 )

zl14.2zl14.3zl14.4

zl14.5zl14.6zl14.7

zl14.8zl14.9zl14.10

zl14.11zl14.12zl14.13

zl14.14zl14.15zl14.22

Półfinały :

I półfinał : ( Podhajski Wojciech – Ksiązka Wiesław : 6-4 )

II półfinał : ( Witczak Jerzy – Pietraszek Józef : 6-7 )

Finał : ( Podhajski Wojciech – Pietraszek Józef : 6-2 )

zl14.16

Turniej wygrał : Podhajski Wojciech ze Świdwina

zl14.17

 

zl14.18

Drukuj

Powiatowe zawody "Zakończenie sezonu 2014" OPEN

włącz . Opublikowano w Aktualności

zs14.1

 

20 września 2014 w sobotę na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbyły się Powiatowe zawody tenisa ziemnego "Zakończenie sezonu 2014"OPEN  w kategorii singla pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” ,  oraz Parku Wodnego „Relax”

 

Do turnieju brali udział zawodnicy z 6 miejscowości : Świdwina ( Jacek Bogacz , Wiesław Książak , Józef Pietraszek , Katarzyna Strok-Brzozowska , Grzegorz Kowalewski , Daniel Bogacz , Cezary Laskowski , Arek Ratajewski ), Złocieńca ( Krzysztof Baran ) , Biesiekierza ( Oskar Girczys ),), Połczyna-Zdroju ( Grzegorz Chudek , Jacek Lubiński ), Redła ( Michał Świtała ) , oraz Brzeżna ( Marcin Duklas )

Wyniki fazy grupowej :

 

Grupa A :

 

( Baran Krzysztof – Kowalewski Grzegorz : 6-4 ) ; (Baran Krzysztof – Radajewski Arek : 6-0 ) ; ( Kowalewski Grzegorz – Ratejewski Arek : 6-1 )

 

Grupę A wygrał : Krzysztof Baran ze Złocieńca

 

Grupa B :

 

( Książak Wiesław – Lubiński Jacek : 6-1 ) ; ( Książak Wiesław – Strok-Brzozowska Katarzyna : 6-2 ) ; ( Książak Wiesław – Bogacz Daniel : 6-0 ) ; ( Lubiński Jacek – Strok-Brzozowska Katarzyna : 6-1 ) ; ( Lubiński Jacek – Bogacz Daniel : 6-0 ) ; ( Strok-Brzozowska Katarzyna – Bogacz Daniel : 6-0 )

 

Grupę B wygrał : Wiesław Książak ze Świdwina

 

Grupa C :

 

( Bogacz Jacek – Duklas Marcin : 6-3 ) ; ( Bogacz Jacek – Laskowski Cezary : 6-1 ) ; ( Bogacz Jacek – Girczys Oskar : 6-2 ) ; ( Duklas Marcin – Laskowski Cezary : 7-5 ) ; ( Duklas Marcin – Girczys Oskar : 6-3 ) ; ( Laskowski Cezary – Girczys Oskar : 4-6 )

 

Grupę C wygrał : Jacek Bogacz ze Świdwina

 

Grupa D :

 

( Pietraszek Józef – Chudek Grzegorz : 6-1 ) ; ( Pietraszek Józef – Świtała Michał : 0-6 ) ; ( Chudek Grzegorz – Świtała Michał : 0-6 )

 

Grupę D wygrał : Michał Świtała z Redła

 

Wyniki ćwierćfinałów :

 

( Baran Krzysztof – Duklas Marcin : 6-0 ) ; ( Książak Wiesław – Pietraszek Józef : 6-0 ) ; ( Bogacz Jacek – Kowalewski Grzegorz : 6-4 ) ; ( Świtała Michał – Lubiński Jacek : 6-1 )

zs14.2zs14.3zs14.4

zs14.5zs14.6zs14.7

zs14.8zs14.10zs14.11

zs14.12zs14.13zs14.14

zs14.15zs14.23zs14.9

 

Półfinały :

 

I półfinał : ( Michał Świtała - Jacek Bogacz : 6-1 )

zs14.17

 

II półfinał : ( Krzysztof Baran – Wiesław Książak : 6-1 )

zs14.16

 

Mecz o III miejsce : ( Wiesław Książak - Jacek Bogacz : 6-1 )

zs14.18

 

Finał : ( Krzysztof Baran - Michał Świtała   : 1-6 )

zs14.26

 

 

 

Turniej wygrał : Michał Świtała z Redła

zs14.25

 

 

 zs14.19

zs14.20

 

Drukuj

II Ogólnopolski Turniej Tenisa Multimediazone OPEN

włącz . Opublikowano w Aktualności

2m1

6 września 2014 w sobotę na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się

II Ogólnopolski Turniej Tenisa „Multimediazone” OPEN  w kategorii singla pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , Firmy „Mulimediazone” ze Świdwin oraz Parku Wodnego „Relax”

Do turnieju zgłosili się zawodnicy z 11 miejscowości : Goleniowa ( Piotr Buryszek , Łukasz Szymański), Świdwina ( Jacek Bogacz ), Koszalina ( Tomasz Sobczyk), Złocieńca ( Krzysztof Baran ) , Biesiekierza ( Oskar Girczys ), Rogowa ( Piotr Piotrzkowski ), Połczyna-Zdroju (Robert Wszelaki , Jacek Lubiński ), Szczecinka ( Mieczysław Malkowski), Węgorzyna (Jan Auguścik , Łukasz Nowacki ), Białogardu ( Piotr Czajkowski , Bartosz Chrzanowski , Artur Grabski ), Redła ( Michał Świtała )

Wyniki I rundy :

( Wszelaki Robert – Buryszek Piotr : 6-2 ; 4-6 ; 10-6 ) ; ( Czajkowski Piotr – Girczys Oskar : 6-3 ; 6-2 ) ; ( Auguścik Jan – Baran Krzysztof : 5-7 ; 2-6 ) ; ( Nowacki Łukasz – Grabski Artur : 6-2 ; 6-3 ) ; ( Szymański Łukasz – Świtała Michał : 7-5 ; 6-3 )

Wyniki ćwierćfinałów :

( Wszelaki Robert – Chrzanowski Bartosz : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Czajkowski Piotr – Baran Krzysztof : 6-3 ; 5-7 ; 10-7 ) ; ( Bogacz – Nowacki : 7-5 ; 3-6 ; 10-6 )

2m22m32m4

2m52m62m7

2m82m92m10

2m112m122m13

 

Półfinały :

I półfinał : ( Jacek Bogacz – Łukasz Szymański : 2-6 ; 2-6 )

2m21

II półfinał : ( Piotr Czajkowski – Robert Wszelaki : 4-6 ; 3-6 )

2m22

 

 

Mecz o III miejsce : ( Piotr Czajkowski – Jacek Bogacz : 6-2 ; 5-7 ; 4-6 )

2m24

Finał : ( Łukasz Szymański – Robert Wszelaki : 6-0 ; 6-2 )

2m25

Turniej wygrał : Łukasz Szymański z Goleniowa

2m17

2m26

Wyniki turnieju :

I miejsce : Łukasz Szymańsk z Goleniowa

II miejsce : Robert Wszelaki z Połczyna-Zdroju

III miejsce : Jacek Bogacz ze Świdwina

 

logo mmz maly

 

 

Drukuj

Turniej dla dzieci i młodzieży "Koniec Wakacji 2014"

włącz . Opublikowano w Aktualności

td14.8.1

19 sierpnia 2014 na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się

Wakacyjny turniej w tenisie ziemnym dla dzieci i młodzieży  „WAKACJE 2014”w kategorii singla pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” oraz Parku Wodnego „Relax”

W turnieju brali udział : Daniel Bogacz , Marcel Zych , Kuba Kocikowski , Adrian Kocikowski i Bartosz Babulewicz ze Świdwina ; Oskar Girczys z Biesiekierza ; Jakub Krasucki ze Złocieńca , oraz Dominika Sudenis z Wrocławia

Wyniki rozegranych meczy :

( Bogacz – Kocikowski K. : 3-6 ) ; ( Bogacz – Zych : 7-6 ) ; ( Bogacz – Kocikowski A. : 7-5 ) ; (Bogacz – Sudenis : 2-6 ) ; ( Bogacz – Babulewicz : 2-6 ) ; ( Bogaczy– Girczys : 3-6 ) ; ( Bogacz – Krasucki : 2-6 ) ; ( Zych – Kocikowski K. : 3-6 ) ; ( Zych – Kocikowski A. : 6-4 ) ; ( Zych – Krasucki : 2-6 ) ; ( Zych – Babulewicz : 6-3 ) ; ( Zych – Sudenis : 3-6 ) ; ( Zych – Girczys : 3-6 ) ; ( Kocikowski K. – Kocikowski A. : 6-3 ) ; ( Kocikowski K. – Sudenis : 2-6 ) ; ( Kocikowski K. – Babulewicz : 6-2 ) ; ( Kocikowski K. – Girczys : 3-6 ) ; ( Kocikowski K. – Krasucki : 2-6 ) ; ( Kocikowski A. - Sudenis : 2-6 ) ; ( Kocikowski A. – Babulewicz : 7-6 ) ; ( Kocikowski A. – Girczys : 3-6 ) ; ( Kocikowski A. – Krasucki : 2-6 ) ; ( Sudenis – Girczys : 6-4 ) ; ( Sudenis – Krasucki : 4-6 ) ; ( Sudenis – Babulewicz : 6-2 ) ; ( Girczys – Babulewicz : 6-4 ) ; ( Girczys – Krasucki : 4-6 ) ; ( Krasucki – Babulewicz : 6-2 )

 

td14.8.3td14.8.6td14.8.4

td14.8.5td14.8.7td14.8.8

td14.8.9td14.8.10td14.8.13

td14.8.14td14.8.15td14.8.19

Wyniki turnieju :

W kategorii dzieci :

I miejsce : Daniel Bogacz ze Świdwina

td14.8.26

W kategorii młodzieży :

I miejsce : Jakub Krasucki ze Złocieńca ( drugi z lewej )

II miejsce : Dominika Sudenis z Wrocławia ( czwarta z lewej )

III miejsce : Oskar Girczys z Biesiekierza  ( pierwszy z lewej )

td14.8.2

BGŻ Zachodniopomorskie Nieruchomości Smecz Relax Świdwin