Jacek Bogacz, Organizator Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego, 78-300 Świdwin, ul. Bat. Chłopskich 1      

Drukuj

Turniej Otwarcia Sezonu 2015 OPEN

włącz . Opublikowano w Aktualności

 

 os.5.15.1

9 maja 2015 -  na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbyłysię otwarte powiatowe zawody tenisa ziemnego " Otwarcie Sezonu 2015" w kategorii singla pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” ,  oraz Parku Wodnego „Relax"

W turnieju udział brali : ( Bogacz Jacek – Świdwin ; Bogacz Daniel - Świdwin ; Książak Wiesław - Świdwin; Wojnar Adam - Świdwin; Michalczyszyn Marek -Wegorzyno ; Fudali Ireneusz - Świdwin , Duklas Marcin - Brzeżno ; Baran Krzysztof - Złocieniec ; Majewski Jakub - Kamień Pomorski ; Pietraszek Józef - Świdwin ; Girczys Oskar - Biesiekierz ; Czajkowski Piotr - Białogard ; Witczak Jerzy - Sławoborze ; Śpiewak Tomasz - Kamień Pomorski )

Zawodnicy rozlosowani zostali do dwóch grup gdzie grali każdy z każdym . Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek wyszli zdobywcy dwóch pierwszych miejsc , którzy między sobą rozegrali mecze półfinałowe , mecz o III miejsce  i finał.

Wyniki grupy I :

(Bogacz Jacek – Bogacz Daniel : 6-2) ; ( Bogacz Jacek – Książak Wiesław : 4-6 ) ; ( Bogacz Jacek – Michalczyszyn Marek : 6-2 ) ; ( Bogacz Jacek -  Duklas Marcin : 6-4 ) ; ( Bogacz Jacek  - Baran Krzysztof : 4-6 ) ; ( Bogacz Jacek – Majewski  Jakub : 6-4 ) ; ( Bogacz Daniel : Ksi ążak Wiesław : 2-6 ) ; ( Bogacz Daniel – Michalczyszyn Marek : 3-6 ) ; ( Bogacz Daniel – Duklas Marcin : 2-6 ) ; ( Bogacz Daniel – Baran Krzysztof : 2-6 ) ; ( Bogacz Daniel – Majewski  Jakub : 3-6 ) ; ( Książak Wiesław – Michalczyszyn Marek : 6-2 ) ; ( Książak Wiesław – Duklas Marcin : 6-2 ) ; ( Książak Wiesław – Baran Krzysztof : 3-6 ) ; ( Książak Wiesław : Majewski Jakub : 6-2 ) ; ( Michalczyszyn Marek - Duklas Marcin : 6-4 ) ; ( Michalczyszyn Marek – Baran Krzysztof : 3-6 ) ; ( Michalczyszyn Marek – Majewski  Jakub : 6-4 ) ; ( Duklas Marcin – Baran Krzysztof : 6-4 ) ; ( Duklas Marcin – Majewski  Jakub : 6-7 ) ; ( Baran Krzysztof – Majewski  Jakub : 6-4 )

1 miejsce : Baran Krzysztof : 5 wygranych , 1 przegrana

2 miejsce : Książak Wiesław : 5 wygrantych , 1 przegrana

3 miejsce : Bogacz Jacek : 4 wygrane , 2 przegrane

4 miejsce : Michalczyszyn Marek : 3 wygrane , 3 przegrane

5 miejsca : Majewski Jakub : 2 wygrane , 4 przegrane

6 miejsce : Duklas Marcin : 2 wygrane , 4 przegrane

7 miejsce Bogacz Daniel : 6 przegranych

Wyniki grupy II

( Pietraszek Józef – Girczys  Oskar : 0-6 ) ; ( Pietraszek Józef – Wojnar Adam : 0-6 ) ; ( Pietraszek Józef – Czajkowski Piotr : 5-7 ) ; ( Pietraszek Józef – Witczak Jerzy : 0-6 ) ; ( Pietraszek Józef – Fudali Ireneusz : 7-6 ) ; ( Pietraszek Józef – Śpiewak Tomasz : 0-6 ) ; ( Girczys Oskar – Wojnar Adam : 3-6 ) ; ( Girczys Oskar – Czajkowski Piotr : 2-6 ) ; ( Girczys Oskar – Witczaj Jerzy : 5-7 ) ; ( Girczys Oskar – Fudali Ireneusz : 3-6 ) ; ( Girczys Oskar – Śpiewak Tomasz : 2-6 ) ; ( Wojnar Adam – Czajkowski Piotr : 3-6 ) ; ( Wojnar Adam – Witczak Jerzy : 6-2 ) ; ( Wojnar dam – Fudali Ireneusz : 6-7 ) ; ( Wojnar Adam – Śpiewak Tomasz : 3-6 ) ; ( Czajkowski Piotr – Witczak Jerzy : 6-3 ) ; ( Czajkowski Piotr – Fudali Ireneusz : 6-3 ) ; ( Czajkowski Piotr – Śpiewak Tomasz : 5-7 ) ; ( Witczak Jerzy – Fudali Ireneusz : 4-6 ) ; ( Witczak Jerzy – Śpiewak Tomasz : 2-6 ) ; ( Fudali Ireneusz – Śpiewak Tomasz : 7-6 )

1 miejsce : Czajkowski Piotr : 5 wygranych , 1 przegrana

2 miejsce : Śpiewak Tomasz : 5 wygranych , 1 przegrana

3 miejsce : Fudali Ireneusz : 4 wygrane , 2 przegrane

4 miejsce : Wojnar Adam : 3 wygrane , 3 przegrane

5 miejsce : Witczak Jerzy : 2 wygrane ; 4 przegrane

6 miejsce : Pietraszek Józef : 1 wygrana ; 5 przegranych

7 miejsce : Girczys Oskar : 1 wygrana ; 5 przegranych

os.5.15.5os.5.15.6os.5.15.7

os.5.15.8os.5.15.9os.5.15.10

os.5.15.11os.5.15.12os.5.15.13

os.5.15.14os.5.15.15os.5.15.16

os.5.15.17os.5.15.18os.5.15.19

Wyniki I półfinału :

( Czajkowski Piotr – Baran Krzysztof : 4-6 )

os.5.15.3

Wyniki II półfinału :

( Książak Wiesław – Śpiewak Tomasz : 7-6 )

os.5.15.4

Wyniki meczu o III miejsce :

( Czajkowski Piotr – Śpiewak Tomasz : 7-6 )

Wyniki Finału :

( Baran Krzysztof – Książak Wiesław : 6-3 )

os.5.15.2

TURNIEJ  WYGRAŁ  :  Krzysztof Baran  ze Złocieńca

Drukuj

VIII Halowy Turniej Świdwińskiej Ligi Tenisa

włącz . Opublikowano w Aktualności

th18.4.15-1

18 kwietnia 2015r. – odbył się VIII Halowy Turniej Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego "Smecz" ; oraz Parku Wodnego "Relax" w Świdwinie. Turniej  rozegrano w hali sportowej w Świdwinie przy ulicy 3-go Marca .

W turnieju udział brali : ( Bogacz Jacek – Świdwin ; Bogacz Daniel - Świdwin ; Książak Wiesław - Świdwin; Kowalewski Grzegorz - Świdwin; Auguścik Jan - Węgorzyno; Michalczyszyn Marek -Wegorzyno ; Fudali Ireneusz - Świdwin)

Zawodnicy rozlosowani zostali do dwóch grup gdzie grali każdy z każdym . Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek wyszli zdobywcy dwóch pierwszych miejsc , którzy między sobą rozegrali mecze półfinałowe i finał.

Wyniki meczy grupowych :

Grupa I

(Bogacz Jacek – Bogacz Daniel : 6-2 , 6-2 ) ; (Bogacz Jacek – Michalczyszyn Marek : 6-4 ; 6-2 ) ; ( Bogacz Jacek – Kowalewski Grzegorz : 6-2 ; 6-3 ) ; (Kowalewski Grzegorz – Bogacz Daniel : 6-3 ; 6-3 ) ; (Kowalewski Grzegorz – Michalczyszyn Marek : 6-2 ; 6-7 ; 3-7) ; ( Michalczyszyn Marek – Bogacz Daniel : 6-3 ; 6-2 )

Wyniki końcowe grupy I :

I miejsce : Bogacz Jacek : 3 wygrane

II miejsce : Michalczyszyn Marek : 2 wygrane , 1 przegrana

III miejsce : Kowalewski Grzegorz : 1 wygrana , 2 przegrane

IV miejsce : Bogacz Daniel : 3 przegrane

Grupa II

(Fudali Irek – Auguścik Jan : 6-4 ; 6-4 ) ; (Fudali Irek – Książak Wiesław : 6-4 ; 7-5 ) ;; (Książak Wiesław – Auguścik Jan : 7-6 ; 6-4 )

Wyniki końcowe grupy II :

I miejsce : Fudali Irek : 2 wygrane

II miejsce : Książak Wiesław : 1 wygrana , 1 przegrana

III miejsce : Auguścik Jan : 2 przegrane

 

th18.4.15-6th18.4.15-7th18.4.15-8

th18.4.15-9th18.4.15-10th18.4.15-11

 

I półfinał : ( Irek Fudali – Marek Michalczyszyn : 6-3 ; 7-6 )

th18.4.15-2

 

II półfinał : ( Jacek Bogacz – Wiesław Książak : 7-5 ; 6-3 ; 5-7 )

th18.4.15-3

 

Wynik meczu finałowego : (   Wiesław Książak –  Irek Fudali    :   3-6 ; 7-6 ; 7-4    )

th18.4.15-4

Turniej wygrał : Wiesław Książak

 

th18.4.15-5

Drukuj

Wielkanoc 2015

włącz . Opublikowano w Aktualności

wielkanoc

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja” wszystkim grającym w tenisa ziemnego mieszkańcom naszego powiatu świdwińskiego życzy Zarząd Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego "Smecz"

Nie myślcie sobie, że to bajka, Życzymy Wam smacznego jajka, Niech tradycja wodę leje i na korcie zaszaleje !

Drukuj

VII Halowy Turniej Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego

włącz . Opublikowano w Aktualności

th16.3.15-1

14 marca 2015r. – odbył się VII Halowy Turniej Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego "Smecz" ; oraz Parku Wodnego "Relax" w Świdwinie. Turniej  rozegrano w hali sportowej w Świdwinie przy ulicy 3-go Marca .

W turnieju udział brali : ( Bogacz Jacek – Świdwin ; Bogacz Daniel - Świdwin ; Książak Wiesław - Świdwin; Podhajski Wojciech - Świdwin ; Pietraszek Józef - Świdwin ; Kowalewski Grzegorz - Świdwin; Wierzbicki Andrzej - Świdwin; Auguścik Jan - Węgorzyno; Michalczyszyn Marek -Wegorzyno ; Fudali Ireneusz - Świdwin ; Girczys Oskar - Biesiekierz)

Zawodnicy rozlosowani zostali do dwóch grup gdzie grali każdy z każdym . Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek wyszli zdobywcy dwóch pierwszych miejsc , którzy między sobą rozegrali mecze półfinałowe i finał.

Wyniki meczy grupowych :

Grupa I

( Fudali Irek – Podhajski Wojtek : 6-3 ) ; (Fudali Irek – Auguścik Jan : 7-5 ) ; (Fudali Irek – Kowalewski Grzegorz : 6-0 ) ; (Fudali Irek – Girczys Oskar : 6-1 ) ; (Fudali Irek – Książak Wiesław : 0-6 ) ; ( Książak Wiesław – Podhajski Wojtek : 6-1 ) ; (Książak Wiesław – Auguścik Jan : 6-1 ) ; (Książak Wiesław – Kowalewski Grzegorz : 6-4 ) ; (Książak Wiesław – Girczys Oskar : 6-0 ) ; ( Podhajski Wojtek – Auguścik Jan : 2-6 ) ; (Podhajski Wojtek – Kowalewski Grzegorz : 6-0 ) ; (Podhajski Wojtek : Girczys Oskar : 6-0 ) ; ( Auguścik Jan – Kowalewski Grzegorz : 6-2 ) ; (Auguścik Jan – Girczys Oskar : 6-0 ) ; ( Kowalewski Grzegorz – Girczys Oskar : 6-0 )

Wyniki końcowe grupy I :

I miejsce : Ksiązka Wiesław : 5 wygranych

II miejsce : Fudali Irek : 4 wygrane , 1 przegrana

III miejsce : Auguścik Jan : 3 wygrane , 2 przegrane

IV miejsce : Podhajski Wojtek : 2 wygrane , 3 przegrane

V miejsce : Kowalewski Grzegorz : 1 wygrana ; 4 przegrane

VI miejsce : Girczys Oskar : 5 przegranych

Grupa II

( Bogacz Jacek – Pietraszek Józef : 6-4 ) ; (Bogacz Jacek – Wierzbicki Andrzej : 7-6(7-5) ) ; (Bogacz Jacek – Bogacz Daniel : 6-1 ) ; (Bogacz Jacek – Michalczyszyn Marek : 4-6 ) ; ( Pietraszek Jozef – Wierzbicki Andrzej : 3-6 ) ; (Pietraszek Jozef – Bogacz Daniel : 6-1 ) ; (Pietraszek Jozef – Michalczyszyn Marek : 6-1 ) ; ( Wierzbicki Andrzej – Bogacz Daniel : 0-6 ) ; (Wierzbicki Andrzej – Michalczyszyn Marek : 2-6 ) ; ( Bogacz Daniel – Michalczyszyn Marek : 2-6 )

Wyniki końcowe grupy II :

I miejsce : Michalczyszyn Marek : 3 wygrane , 1 przegrana

II miejsce : Bogacz Jacek : 3 wygrane , 1 przegrana

III miejsce : Pietraszek Józef : 2 wygrane , 2 przegrane

IV miejsce : Bogacz Daniel : 1 wygrana ; 3 przegrane

V miejsce : Wierzbicki Andrzej : 1 wygrana ; 3 przegrane

 

th16.3.15-5th16.3.15-6th16.3.15-7

th16.3.15-8th16.3.15-9th16.3.15-10

th16.3.15-11th16.3.15-12th16.3.15-13

 

 

III miejsca w klasyfikacji końcowej turnieju wspólnie zajęli Marek Michalczyszyn i Irek Fudali

 th16.3.15-3th16.3.15-4

 

 

 

Wynik meczu finałowego : ( Książak Wiesław –  Bogacz Jacek    :   2 - 6    )

th16.3.15-2

Turniej wygrał : JACEK BOGACZ

Drukuj

III Ogólnopolski Turniej JACK DEBEL OPEN

włącz . Opublikowano w Aktualności

tde15 1

15-02-2015 r. –  III Ogólnopolski Halowy Turniej JACK DEBEL OPEN w Tenisie Ziemnym pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

Turniej odbył się w Świdwinie w Hali sportowej przy ulicy 3-go Marca w sobotę 15 lutego 2015 r. . Do turnieju zgłosili się zawodnicy z kliku miast .

Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) ; Marek Michalczyszyn (Węgorzyno) z Janem Auguścikiem (Węgorzyno) ; Piotr Czajkowski (Białogard) z Irkiem Fudalim (Świdwin ); Zenon Miszczyszyn ( Resko ) z Wiesławem Książakiem (Świdwin ) ; Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec) ; Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski )

Uczestnicy turnieju zostali rozlosowani do dwóch grup : 

1 grupa

Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło);Marek Michalczyszyn (Węgorzyno) z Janem Auguścikiem (Węgorzyno) ; Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski )

Wyniki meczy pierwszej grupy :

Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) : Marek Michalczyszyn (Węgorzyno) z Janem Auguścikiem (Węgorzyno): ( 6-1 : 6-2 )

Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło): Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski ) :   ( 6-4 ; 6-1 )

Marek Michalczyszyn (Węgorzyno) z Janem Auguścikiem (Węgorzyno): Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski ) : ( 0-6 ; 6-4 ; 4-10 )

tde15 2tde15 5tde15 6

I miejsce : Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło)

II miejsce : Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski )

III miejsce : Marek Michalczyszyn (Węgorzyno) z Janem Auguścikiem (Węgorzyno)

2 grupa :

Piotr Czajkowski (Białogard) z Irkiem Fudalim (Świdwin ); Zenon Miszczyszyn ( Resko ) z Wiesławem Książakiem (Świdwin ) ; Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec)

Wyniki meczy drugiej grupy : 

Piotr Czajkowski (Białogard) z Irkiem Fudalim (Świdwin ) : Zenon Miszczyszyn ( Resko ) z Wiesławem Książakiem (Świdwin ) : ( 2-6 ; 6-2 ; 10-3 ) 

Piotr Czajkowski (Białogard) z Irkiem Fudalim (Świdwin ) : Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec) : ( 2-6 ; 2-6 ) 

Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec) : Zenon Miszczyszyn ( Resko ) z Wiesławem Książakiem (Świdwin ) : ( 6-4 ; 6-3 )

tde15 3tde15 4tde15 7

I miejsce : Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec)

II miejsce : Piotr Czajkowski (Białogard) z Irkiem Fudalim (Świdwin)

III miejsce : Zenon Miszczyszyn ( Resko ) z Wiesławem Księżakiem (Świdwin )

Po rozegranych meczach grupowych odbyły się półfinały gdzie spotkały się ze sobą pary , które zdobyły dwa pierwsze miejsca w swoich grupach i tak w pierwszym półfinale zagrali ze sobą : zwycięscy grupy drugiej : Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec) ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie pierwszej : Tomaszem Śpiewakiem ( Kamień Pomorski ) i Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski )

Wyniki pierwszego półfinału :

Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec) : Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski )

( 6-2 ; 6-4 )

tde15 8

W drugim półfinale zagrali ze sobą : zwycięscy grupy pierwszej : Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie pierwszej : Piotrem Czajkowskim (Białogard) i Irkiem Fudalim (Świdwin)

Wyniki drugiego półfinału :

Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) : Piotr Czajkowski (Białogard) z Irkiem Fudalim (Świdwin)

(7-5 ; 6-2)

tde15 9

Wynik meczu o III miejsce :

Piotr Czajkowski (Białogard) z Irkiem Fudalim (Świdwin) : Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) i Alfredem Opasikiem ( Kamień Pomorski ) : ( 6-2 ; 6-4 )

 tde15 10

Wynik finału :

Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec) :

Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło)

( 6-3 ; 4-6 ; 10-7 )

tde15 11

TURNIEJ WYGRALI : Krzysztof Baran (Złocieniec ) z Piotrem Klimczykiem ( Złocieniec)

BGŻ Zachodniopomorskie Nieruchomości Smecz Relax Świdwin