Jacek Bogacz, Organizator Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego, 78-300 Świdwin, ul. Bat. Chłopskich 1      

Drukuj

III Ogólnopolski Turniej Ś S T Z OPEN 2016

włącz . Opublikowano w Aktualności

sltz16 1

06 sierpnia 2016r.  -  w sobotę na kortach przy ulicy Żeromskiego w Świdwinie , oraz w hali sportowej w Lekowie odbył się III Ogólnopolski Turniej Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego OPEN 2016  w kategorii singla pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , Parku Wodnego „Relax” , oraz Wójta Gminy Świdwin Kazimierza Lechockiego

 W turnieju brali udział zawodnicy z 9 miejscowości : ze Świdwina ( Jacek Bogacz i Daniel Bogacz), ze Szczecina ( Maurycy Pyclik , Michał Jarmułowicz  i Tomasz Żarczyński ),z  Pyrzyc ( Kszysztof Szymański ) z Poznania ( Wojtek Lisowski ), z Tychowa ( Grzegorz Giedrojć ), z Goleniowa ( Łukasz Szymański i Michał Kazimierczak ), z Redła( Michał Świtała ) , z Biesiekierza ( Oskar Girczys ) , z Węgorzyna ( Dominik Piec )

Wyniki I rundy :

( Kazimierczak Michał – Szymański Krzysztgof : 6-3 ; 6-4  ) ; ( Szymański Łukasz – Giedrojć Grzegorz : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Lisowski Wojciech – Girczys Oskar : 6-2 ; 6-2 ) ) ; ( Jarmułowicz Michał – Piec Dominik : 6-2 ; 6-3 ) ; ( Pyclik Maurycy – Żarczyński Tomasz : 6-2 ; 6-2 )

Wyniki ćwierćfinałów :

( Bogacz Jacek – Pyclik Maurycy : 4-6 ; 4-6 ) ; ( Świtała Michał – Kazimierczak Michał : 2-6 ; 3-6 ) ; ( Szymański Łukasz – Bogacz Daniel : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Lisowski Wojciech – Jarmułowicz Michał: 6-2 ; 7-5 )

Półfinały :

I półfinał : ( Kazimierczak Michał – Szymański Łukasz : 5-7 ; 4-6  )

II półfinał : ( Lisowski Wojciech – Pyclik Maurycy  : 6-3 ; 6-2  )

sltz16 2sltz16 3sltz16 4

sltz16 5sltz16 6sltz16 7

sltz16 8bgz15 5bgz15 4

sltz16 15sltz16 9sltz16 10

sltz16 11

 

 

Finał : (Szymański Łukasz – Lisowski Wojciech: 6-1 ; 6-2 )

sltz16 13

sltz16 14

sltz16 12

Turniej wygrał : Łukasz Szymański  z Goleniowa

Drukuj

Turniej "Wakacje z Tenisem 2016"

włącz . Opublikowano w Aktualności

wl16 1 

 12 lipca 2016 r.   na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się    - Dziecięcy i Młodzieżowy Turniej  Tenisa Ziemnego "Wakacje z Tenisem 2016" pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

W turnieju udział brali  : w kategorii młodzieży ( Daniel Bogacz ze Świdwin ) ; ( Jakub Krasucki i Paweł Buryński ze Złocieńca ) ; w kategorii dzieci : ( Zuzia Prusaczyk ; Ewa i Tomek Paczinka , oraz Wiktoria i Dominik Łukasiewicz ze Świdwina )

Wyniki turnieju w kategorii młodzieży : ( Daniel Bogacz – Jakub Krasucki : 5-7 ; 2-6 ) ; ( Daniel Bogacz – Paweł Buryński : 3-6 ; 2-6 ) ; ( Jakub Krasucki – Paweł Buryński : 6-0 ; 6-2  )

Wyniki turnieju w kategorii dzieci  : Tomek Pczinka 4 wygrane mecze ; Zuzia Prusaczyk 3 wygrane mecze , Dominik Łukasiewicz , 2 wygrane mecze ; Wiktoria Łukasiewicz 1 wygrany mecz , Ewa Paczinka nie wygrała żadnego meczu

 wl16 2wl16 3wl16 4

wl16 5wl16 6wl16 7

Wyniki końcowe w kategorii dzieci : 

1 miejsce : Tomek Pczinka

2 miejsce : Zuzia Prusaczyk

3 miejsce : Dominik Łukasiewicz

4 miejsce : Wiktoria Łukasiewicz

5 miejsce : Ewa Paczinka

 wl16 8

Wyniki końcowe w kategorii młodzieży : 

1 miejsce  : Jakub Krasucki ze Złocieńca

2 miejsce : Paweł Buryński ze Złocieńca

3 miejsce Daniel Bogacz ze Świdwina

wl16 10

 

Drukuj

Świdwin OPEN 2016

włącz . Opublikowano w Aktualności

 

ds.2016 14

11 czerwca 2016 r. -  na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się  Singlowy Turniej w Tenisie Ziemnym  „Świdwin OPEN 2016" pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

W turnieju udział brali :  ( Bogacz Jacek ; Bogacz Daniel ; Fudali Irek ; Książak Wiesław ; Kowalewski Grzegorz ze Świdwina ) ; ( Lisowski Wojciech  z Białogardu ) ; ( Girczys Oskar z Biesiekierza ) ; ( Gort Mateusz ; Jantoszek Robert ; Mularczyk Grzegorz z Koszalina )

Zawodnicy rozlosowani zostali do dwóch grup gdzie grali każdy z każdym . Z każdej grupy do dalszej części rozgrywek wyszli zdobywcy dwóch pierwszych miejsc , którzy między sobą rozegrali mecze półfinałowe , a następnie finał.

Wyniki grupy I :

( Bogacz Jacek – Kowalewski Grzegorz : 6-3) ; ( Bogacz Jacek – Girczys Oskar  : 6-3 ) ; ( Bogacz Jacek – Mularczyk Grzegorz : 5-7) ; ( Bogacz Jacek – Gort Mateusz : 4-6  ) ; (Kowalewski Grzegorz – Girczys Oskar : 6-2) ; (Kowalewski Grzegorz – Mularczyk Grzegorz : 1-6  ) ; ( Kowalewski Grzegorz – Gort Mateusz : 0-6 ) ; ( Girczys Oskar – Mularczyk Grzegorz : 2-6 ) ; (G irczys Oskar – Gort Mateusz : 0-6 ) ; ( Mularczyk Grzegorz – Gort Mateusz : 2-6 )

1 miejsce : Gort Mateusz :  4 wygrane mecze

2 miejsce :  Mularczyk Grzegorz : 3 wygrane mecze , 1 przegrany mecz

3 miejsce : Bogacz Jacek  : 2 wygrane mecze ; 2 przegrane mecze

4 miejsce : Kowalewski Grzegorz :  3 przegrane mecze ; 1 wygrany mecz

5 miejsce : Girczys Oskar  : 4 przegrane mecze

Wyniki grupy II :

( Lisowski Wojciech – Fudali Irek : 6-1 ) ; (Lisowski Wojciech – Książak Wiesław : 6-0 ) ; ( Lisowski Wojciech – Bogacz Daniel : 6-0 ) ; (Lisowski Wojciech – Jantoszek Robert : 6-0 ) ; ( Fudali Irek – Książak Wiesław : 6-2  ) ; (Fudali Irek – Bogacz daniel : 6-3 ) ; ( Fudali Irek – Jantoszek Robert : 6-1  ) ; ( Książak Wiesław : Bogacz Daniel : 6-0 ) ; ( Książak Wiesław : Jantoszek Robert : 6-0 ) ; ( Bogacz Daniel : Jantoszek Robert : 1-6 )

1 miejsce : Lisowski Wojciech : 4 wygrane mecze

2 miejsce : Fudali Irek :  3 wygrane mecze , 1 przegrany mecz

3 miejsce : Książak Wiesław : 2 wygrane mecze ; 2 przegrane mecze

4 miejsce : Jantoszek Robert : 1 wygrany mecz ; 3 przegrane mecze

5 miejsce : Bogacz Daniel : 4 przegrane mecze

 

ds.2016 1ds.2016 2ds.2016 3

ds.2016 4ds.2016 5ds.2016 6

ds.2016 7ds.2016 8ds.2016 9

ds.2016 10

Wyniki końcowe turnieju :

1 miejsce : Wojtek Lisowski z Białogardu

2 miejsce : Mateusz Gort z Koszalina

3 miejsce : Grzegorz Mularczyk z Koszalina

ds.2016 15

Turniej wygrał Wojtek Lisowski z Białogardu pokonując w finale Mateusza Gorta z Koszalina w stosunku : 6-0 ; 7-5

ds.2016 13ds.2016 12

Drukuj

"Dni Świdwina 2016" dla dzieci

włącz . Opublikowano w Aktualności

03 czerwca 2016 r. - na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się Dziecięcy Turniej w Tenisie Ziemnym  „Dni Świdwina 2016 „pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

dsd.2016 1

 

Turniej wygrał Daniel Bogacz , który w finale pokonał  Damiana Garusa  ( 6-0 ; 6-0 )

Drukuj

JACK DEBEL OPEN 2016

włącz . Opublikowano w Aktualności

ets16 1

28 maja 2016 r. - na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się DeblowyTurniej w Tenisie Ziemnym  „Europejski Tydzień Sportu " JACK DEBEL OPEN 2016 pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

Do turnieju zgłosili się zawodnicy z siedmiu miast .

Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) ; Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard ); Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Sylwestrem Rzepeckim  ( Gryfice ) , Piotr Buryszek ( Goleniów ) z Janem Staniakiem ( Goleniów ) , Daniel Bogacz ( Świdwin ) z Łukaszem Zyrem  ( Gorzów Wielkopolski ) ;Krzysztof Kamiński ( Nowogard ) z Arturem Janiszynem ( Nowogard )

Wyniki rozegranych meczy w turnieju : 

( Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) - Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Sylwestrem Rzepeckim  ( Gryfice ) : 6-3 ; 6-3 ) ; ( Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) - Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard ) : 4-6 ; 4-6 ) ; ( Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) -  Daniel Bogacz ( Świdwin ) z Łukaszem Zyrem  ( Gorzów Wielkopolski ) : 6-2 ; 6-3 ) ; (Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) - Piotr Buryszek ( Goleniów ) z Janem Staniakiem ( Goleniów ) : 6-4 ; 6-2 ) ; (Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło) - Krzysztof Kamiński ( Nowogard ) z Arturem Janiszynem ( Nowogard ) :  7-5 ; 5-7 ; 14-16 ) ; (Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Sylwestrem Rzepeckim  ( Gryfice ) - Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard ) : 2-6 ; 3-6 ) ; (Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Sylwestrem Rzepeckim  ( Gryfice ) - Daniel Bogacz ( Świdwin ) z Łukaszem Zyrem  ( Gorzów Wielkopolski ) : 7-6 ; 6-2 ) ; (Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Sylwestrem Rzepeckim  ( Gryfice ) - Piotr Buryszek ( Goleniów ) z Janem Staniakiem ( Goleniów ) : 6-4 ; 3-6 ; 8-10 ) ; (Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Sylwestrem Rzepeckim  ( Gryfice ) - Krzysztof Kamiński ( Nowogard ) z Arturem Janiszynem ( Nowogard ) : 2-6 ; 6-3 ; 9-11 ) ; (Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard ) - Daniel Bogacz ( Świdwin ) z Łukaszem Zyrem  ( Gorzów Wielkopolski ) : 6-2 ; 6-3 ) ; (Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard ) - Piotr Buryszek ( Goleniów ) z Janem Staniakiem ( Goleniów ) : 6-3 ; 4-6 ; 8-10 ) ; (Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard ) - Krzysztof Kamiński ( Nowogard ) z Arturem Janiszynem ( Nowogard ) : 6-4 ; 7-5 ) ; (Daniel Bogacz ( Świdwin ) z Łukaszem Zyrem  ( Gorzów Wielkopolski ) - Krzysztof Kamiński ( Nowogard ) z Arturem Janiszynem ( Nowogard ) : 5-7 ; 3-6 ) ; (Piotr Buryszek ( Goleniów ) z Janem Staniakiem ( Goleniów ) - Krzysztof Kamiński ( Nowogard ) z Arturem Janiszynem ( Nowogard ) : 7-5 ; 3-6 ; 8-10 )

ets16 3ets16 4ets16 9

ets16 5ets16 7ets16 6

Wyniki końcowe turnieju :

I miejsce : Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard )

4 wygrane mecze , 1 przegrany mecz

II miejsce : Krzysztof Kamiński ( Nowogard ) z Arturem Janiszynem ( Nowogard )

4 wygrane mecze , 1 przegrany mecz

III miejsce : Jacek Bogacz (Świdwin) z Michałem Świtałą (Redło)

3 wygrane mecze , 1 przegrany mecz

IV miejsce : Piotr Buryszek ( Goleniów ) z Janem Staniakiem ( Goleniów )

3 wygrane mecze , 1 przegrany mecz

V miejsce : Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) z Sylwestrem Rzepeckim  ( Gryfice )

1 wygrany mecz , 4 przegrane mecze

VI miejsce : Daniel Bogacz ( Świdwin ) z Łukaszem Zyrem  ( Gorzów Wielkopolski )

 5 przegranych meczy

ets16 2

 Turniej wygrali  : Norbert Dworak ( Nowogard) ze Zbigniewem Ceranką (Nowogard )

BGŻ Zachodniopomorskie Nieruchomości Smecz Relax Świdwin