Jacek Bogacz, Organizator Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego, 78-300 Świdwin, ul. Bat. Chłopskich 1      

Drukuj

VI Ogólnopolski Turniej Multimediazone OPEN 2018

włącz . Opublikowano w Aktualności

m18 1

28 lipca 2018r. - na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się VI Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Multimediazone OPEN 2018 pod patronatem firmy: „Multimediazone” ze Świdwina ; Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

Do turnieju zgłosili się zawodnicy z dziewięciu miejscowości :

Jacek Bogacz (Świdwin) ; Dominik Kuch (Kołszalin); Wojnar Adam ( Świdwin ) ; Michał Kazimierczak ( Goleniów ) ; Łukasz Szymański (Goleniów) , Grzegorz Kowalewski ( Szczecin ) , Oskar Girczys ( Biesiekierz ) ;Tomasz Samborowski ( Szczecin ) ; Dawid Kazimierczak (Goleniów ) ; Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) ; Marcin Ratajczak ( Nowogard ) ; Michał Andrzejewski ( Szczecin ) ; Tomasz Górecki ( Stargard ) ; Radosław Dzwonkowski ( Stargard ) ; Michał Świtała ( Redło )

Turniej rozegrany został w systemie pucharowym : 

Wyniki meczy pierwszej rundy :

( Michał Kazimierczak – Oskar Girczys : 6-3 ; 6-3 ) ; ( Michał Świtała – Tomasz Śpiewak : 2-6 ; 4-6 ) ; ( Adam Wojnar – Dominik Kuch : 3-6 ; 2-6 ) ; ( Bogacz Jacek – Marcin Rataczak : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Daniel Bogacz – Dawid Kazimierczak : 2-6 ; 3-6 ) ; ( Michał Andrzejewski – Tomasz Górecki : 6-3 ; 6-7(4-7) ; 5-7 ) ; ( Radosław Dzwonkowski – Łukasz Szymański : 3-6 ; 2-6 )

Wyniki meczy ćwierćfinałowych : 

( Michał Kazimierczak – Tomasz Śpiewak : 6-3 ; 6-3 ) ; ( Tomasz Samborowski – Dominik Kuch : 7-6(7-5) ; 2-6 ; 7-6(17-15) ) ; ( Jacek Bogacz – Dawid Kazimierczak : 4-3 ; krecz Jacka Bogacza ) ; ( Tomasz Górecki – Łukasz Szymański : 7-6(10-8) ; 6-4 )

 

m18 2m18 3m18 4

m18 5m18 6m18 7

m18 8m18 9m18 10

m18 11m18 12m18 13

m18 14m18 15

 

Wyniki pierwszego półfinału :

        Tomasz Samborowski ( Szczecin ) -      Michał Kazimierczak ( Goleniów )  : ( 3-6 ; 2-6 )

m18 16

Wyniki drugiego półfinału :

Tomasz Górecki ( Stargard ) - Dawid Kazimierczak (Goleniów)  : ( 6-2 ; 6-2 )

m18 17

Wynik meczu o III miejsce:

Dawid Kazimierczak (Goleniów) - Tomasz Samborowski ( Szczecin )  : ( 4-6 ; 2-6 )

m18 18

Wynik finału :

Michał Kazimierczak ( Goleniów ) - Tomasz Górecki ( Stargard ) : ( 6-3 ; 6-4 )

m18 19

m18 20

m18 21

TURNIEJ WYGRAŁ: Michał Kazimierczak ( Goleniów )

Drukuj

Wakacje z Tenisem Lipiec 2018

włącz . Opublikowano w Aktualności

dl18 1

17 lipca 2018r. - na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się Dziecięcy i Młodzieżowy Turniej  Tenisa Ziemnego "Wakacje z Tenisem 2018" pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

Do turnieju zgłosiło się siedmioro dzieci , gdzie każdy uczestnik rozegrał mecz z każdym uczestnikiem na małych karach serwisowych do 10 wygranych punktów

Uczestnicy : Basia Choroś -Paweł Choroś -Wojtek Choroś –Maciek Gęsicki –Ksawery Kucewicz –Kacper Gbur –Symon Zych

Wyniki rozegranych meczy:

Kacper-Paweł 10:8, Wojtek-Maciek 10:1, Szymon-Ksawery 10:6, Basia-Paweł 3:10, Kacper-Wojtek 2:10, Maciek-Ksawery 10:3, Basia-Szymon 10:0, Paweł-Maciek 10:0, Kacper-Ksawery 10:0, Wojtek-Basia 10:1, Szymon-Maciek 10:8, Ksawery-Paweł 1:10, Basia-Kacper 7:10, Wojtek-Szymon 10:0, Paweł-Wojtek 10:6, Kacper-Szymon 10:0, Basia-Ksawery 10:0, Maciek-Kacper 0:10, Paweł- Szymon 10:1, Ksawery-Wojtek 1:10, Maciek-Basia 0:10.

Wyniki końcowe :

I Miejsce Wojtek Choroś 5-1/+41

II Miejsce Paweł Choroś 5-1/+39

III Miejsce Kacper Gbur 5-1/+27

IV Miejsce Basia Choroś 3-3/+11

V Miejsce Szymon Zych 2-3/-31

VI Miejsce Maciek Gęsicki 1-5

VII Miejsce Ksawery Kucewicz 0-6

dl18 2

Drukuj

V Ogólnopolski Turniej "ŚLTZ Open 2018"

włącz . Opublikowano w Aktualności

sltz18 1

7 lipca 2018r. - na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się V Ogólnopolski Turniej w Tenisie Ziemnym  „ŚLTZ 2018 OPEN” pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

Do turnieju zgłosili się zawodnicy z siedmiu miast .

Jacek Bogacz (Świdwin) ; Piotr Brusiło (Kołobrzeg); Wojciech Lisowski( Poznań ) ; Remigiusz Wawryczuk ( Resko ) ; Grzegorz Kot ( Poznań ) , Grzegorz Kowalewski ( Szczecin ) , Oskar Girczys ( Biesiekierz ) ;Tomasz Samborowski ( Szczecin ) ; Jan Augościk ( Węgorzyno )

Uczestnicy turnieju zostali rozlosowani do dwóch grup : 

1 grupa

Jacek Bogacz (Świdwin) ; Grzegorz Kot (Poznań ) ; Jan Augościk ( Węgorzyno ) ; Grzegorz Kowalewski ( Szczecin )

Wyniki meczy pierwszej grupy :

( Jacek Bogacz – Grzegorz Kot : 2-6 ; 3-6 ) ; ( Jacek Bogacz – Grzegorz Kowalewski : 5-7 ; 2-6 ) ; ( Jacek Bogacz – Jan Auguścik ": 6-2 ; 6-3 ) ; ( Grzegorz Kot - Grzegorz Kowalewski : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Grzegorz Kot - Jan Auguścik : 6-3 ; 6-2 ) ; ( Grzegorz owalewski - Jan Auguścik : 7-5 ; 6-2 )

I miejsce : Grzegorz Kot (Poznań) ; II miejsce : Grzegorz Kowalewski ( Szczecin )

2 grupa:

Wojciech Lisowski( Poznań );  Remigiusz Wawryczuk ( Resko ) ; Piotr Brusiło (Kołobrzeg) ; Oskar Girczys ( Biesiekierz ) ;Tomasz Samborowski ( Szczecin )

Wyniki meczy drugiej grupy : 

( Wijciech Lisowski - Remigiusz Wawryczuk : 6-2 ; 6-3 ); ( Wojciech Lisowski - Oskar Girczys : 6-2 ; 6-3 ) ; ( Wojciech Lisowski - Piotr Brusiło : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Wojciech Lisowski - Tomasz Samborowski : 3-6 ; 4-6 ); ( Remigiusz Wawryczuk - Oskar Girczys : 6-4 ; 7-6 ) ; ( Remigiusz Wawryczuk - Piotr Brusiło : 6-2 ; 6-4 ) ; ( Remigiusz Wawryczuk - Tomasz Samborowski : 3-6 ; 6-3 ; 14-16 ) ; ( Oskar Girczys - Piotr Brusiło : 6-4 ; 6-3 ) ; ( Oskar irczys - Tomasz Samborowski : 2-6 ; 3-6 ) ; ( Piotr Brusio - Tomasz Samborowski : 2-6 ; 3-6 )

I miejsce : Tomasz Samborowski ( Szczecin ) ; II miejsce : Wojciech Lisowski( Poznań )

 

sltz18 2sltz18 3sltz18 4

sltz18 5sltz18 6sltz18 7

sltz18 8sltz18 9sltz18 10

Po rozegranych meczach grupowych odbyły się półfinały gdzie spotkali się ze sobą zawodnicy , którzy zdobyli dwa pierwsze miejsca w swoich grupach

Wyniki pierwszego półfinału :

            Tomasz Samborowski ( Szczecin ) - Grzegorz Kowalewski ( Szczecin ) : ( 6-4 ; 6-4 )

Wyniki drugiego półfinału :

Grzegorz Kot (Poznań) - Wojciech Lisowski( Poznań ) : ( 6-3 ; 6-3 )

Wynik meczu o III miejsce:

Wojciech Lisowski( Poznań ) - Grzegorz Kowalewski ( Szczecin ) : ( 6-2 ; 6-2 )

sltz18 11

Wynik finału :

 Tomasz Samborowski ( Szczecin ) - Grzegorz Kot (Poznań)  : 2-6 ; 6-4 ; 6-7 (3-7)

sltz18 12

sltz18 13

sltz18 14

TURNIEJ WYGRAŁ:Grzegorz Kot (Poznań)

Drukuj

"Świdwin OPEN 2018" Dni Świdwina

włącz . Opublikowano w Aktualności

ds18 1

2 czerwca 2018r. - na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się Turniej w Tenisie Ziemnym  „Świdwin OPEN 2018” zorganizowany na dni Świdwina pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

Do turnieju zgłosili się zawodnicy z pięciu miast .

Jacek Bogacz (Świdwin) ; Wiesław Ksiażak (Świdwin ); Daniel Bogacz ( Świdwin ) ; Remigiusz Wawryczuk ( Resko ) ; Krzysztof Baran ( Złocieniec ) , Grzegorz Kowalewski ( Szczecin ) , Oskar Girczys ( Biesiekierz ) ;Mateusz Pasikowski ( Świdwin ) ; Ireneusz Fudali ( Świdwin ) ; Adam Wojnar ( Świdwin )

Uczestnicy turnieju zostali rozlosowani do dwóch grup : 

1 grupa

Jacek Bogacz (Świdwin) ; Daniel Bogacz (Świdwin) ; Oskar Girczys ( Biesiekierz ) ; Wiesław Ksiażak (Świdwin ) ; Adam Wojnar ( Świdwin )

Wyniki meczy pierwszej grupy :

( Jacek Bogacz – Daniel Bogacz : 6-1 ) ; ( Jacek Bogacz – Oskar Girczys : 1-6 ) ; ( Jacek Bogacz – Wiesław Książak : 6-7 ) ; ( Jacek Bogacz – Adam Wojnar : 2-6 ) ; ( Daniel Bogacz – Oskar Girczys : 3-6 ) ; ; ( Daniel Bogacz – Wiesław Książak : 1-6 ) ; ; ( Daniel Bogacz – Adam Wojnar : 0-6 ) ; ( Oskar Girczys – Wiesław Książak : 1-6 ) ; ( Oskar Girczys – Adam Wojnar : 2-6 ) ; ( Wiesław Książak – Adam Wojnar : 6-3 )

I miejsce : Wiesław Ksiażak (Świdwin ) II miejsce : Adam Wojnar ( Świdwin )

2 grupa:

 Remigiusz Wawryczuk ( Resko ) ; Krzysztof Baran ( Złocieniec ) , Grzegorz Kowalewski ( Szczecin ) Mateusz Pasikowski ( Świdwin ) ; Ireneusz Fudali ( Świdwin )

Wyniki meczy drugiej grupy : 

( Grzegorz Kowalewski – Mateusz Pasikowski : 6-2 ) ; ( Grzegorz Kowalewski – Remigiusz Wawryczuk : 6-7 ) ; ( Grzegorz Kowalewski – Krzysztof Baran : 5-7 ) ; ( Grzegorz Kowalewski – Irenweusz Fudali : 6-3 ) ; ( Mateusz Pasikowski – Remigiusz Wawryczuk : 3-6 ) ; ( Mateusz Pasikowski – Krzysztof Baran : 1-6 ) ; ( Mateusz Pasikowski – Ireneusz Fudali : skrecz Mateusza ) ; ( Remigiusz Wawryczuk – Krzysztof baran : 6-0 ) ; ( Remigiusz Wawryczuk – Ireneusz Fudali : 6-3 ) ; ( Krzysztof Baran – Ireneusz Fudali : 7-5 )

I miejsce : Remigiusz Wawryczuk ( Resko ) II miejsce : Krzysztof Baran ( Złocieniec )

 

ds18 2ds18 3ds18 4

ds18 5ds18 6ds18 7

ds18 8ds18 9ds18 10

ds18 11

Po rozegranych meczach grupowych odbyły się półfinały gdzie spotkali się ze sobą zawodnicy , którzy zdobyli dwa pierwsze miejsca w swoich grupach

Wyniki pierwszego półfinału :

            Wiesław Ksiażak (Świdwin ) - Krzysztof Baran ( Złocieniec ) : ( 4-6 )

Wyniki drugiego półfinału :

Remigiusz Wawryczuk ( Resko ) - Adam Wojnar ( Świdwin ) : ( 6-2 )

Wynik meczu o III miejsce:

Adam Wojnar ( Świdwin )- Wiesław Ksiażak (Świdwin ) : ( 6-2 )

ds18 12

Wynik finału :

Krzysztof Baran ( Złocieniec ) - Remigiusz Wawryczuk ( Resko )  : ( 6-2 )

ds18 13

 

ds18 14

ds18 15

TURNIEJ WYGRAŁ:Krzysztof Baran ( Złocieniec )

Drukuj

Turniej Masters 2017

włącz . Opublikowano w Aktualności

mast17 1

26 maja 2018r.  - odbył się zaległy Turniej Masters 2017 ( ośmiu najlepszych zawodników Świdwińskiej Ligi Tenisa Ziemnego w sezonie 2017 spotkało się na turnieju Masters zorganizowanym na kortach ziemnych w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego. ) Turniej pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego "Smecz".  Niestety do turnieju nie przystąpili Jerzy Witczak oraz Dariusz Paszkiewicz

  mecze  grupy białej :

Jacek Bogacz  ; Wiesław Książak ; Daniel Bogacz

mast17 7mast17 6mast17 2

wyniki meczy grupowych : ( Jacek Bogacz - Daniel Bogacz : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Wiesław Książak - Daniel Bogacz : 6-2 ; 6-2 ) ; ( Jacek Bogacz - Wiesław Książak : 5-7 ; 5-7 )

Z grupy wyszli  Wiesław Książak na 1 miejscu i Jacek Bogacz na miejscu 2

 mecze  grupy czerwonej :

Ireneusz Fudali ; Józef Pietraszek ; Oskar Girczys

mast17 5mast17 4mast17 3

wyniki meczy grupowych : ( Irek Fudali - Józef Pietraszek : 6-4 ; 6-3 ) ; ( Irek Fudali - Oskar Girczys : 6-4 ; 6-2  ) ; ( Józef Pietraszek - Oskar Girczys :  6-4 ; 6-4 )

Z grupy wyszli na 1 miejscu Ireneusz Fudali i Józef Pietraszek na miejscu 2

następnie rozegrano półfinały 

W pierwszym półfinale zagrali Wiesław Książak i Józef Pietraszek

mast17 8

wygrał Wiesław Książak : 6-4 ; 6-3

 

w drugim półfinale zagrali Jacek BogaczIreneusz Fudali 

mast17 9

wygrał Jacek Bogacz: 5-7 ; 6-4 ; 10-8

 

W finale zagrali Jacek Bogacz z Wiesławem Książakiem ( niestety ze względu na pogodę finał turnieju został przerwany przy wyniku 3-2 w pierwszym secie dla Jacka Bogacza i rozegrany zostanie w innym terminie )

mast17 10

 

 

 

BGŻ Zachodniopomorskie Nieruchomości Smecz Relax Świdwin