I Ogólnopolski Halowy Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego
09-02-2013 r. – Odbył się I Ogólnopolski Halowy Turniej Deblowy w Tenisie Ziemnym pod patronatem Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz”
Turniej odbył się w Świdwinie w Hali sportowej przy ulicy 3-go Marca w sobotę 09 lutego 2013 r. . Do turnieju zgłosili się zawodnicy z kliku miast .
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem (Świdwin) ; Marek Manecki wraz ze swoim synem Karolem (Świdwin) ; Wojciech Lisowski (Białogard) z Michałem Świtałą (Redło) ; Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim (Węgorzyno) ; Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem (Złocieniec) ; Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim (Złocieniec) ; Tomasz Chrzanowski z Arturem Grabskim (Białogard) ; Piotr Czajkowski z Arturem Batorem (Białogard) ; Dariusz Osicki z Jackiem Orłowskim (Połczyn-Zdrój)
Uczestnicy turnieju zostali rozlosowani do dwóch grup :
1 grupa :
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem ; Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim ; Tomasz Chrzanowski z Arturem Grabskim ; Marek Manecki z Karolem Maneckim
Wyniki meczy pierwszej grupy :
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Tomasz Chrzanowski z Arturem Grabskim ( 6 : 0 )
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim ( 7 : 5 )
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Marek Manecki z Karolem Maneckim ( 6 : 1 )
Tomasz Chrzanowski z Arturem Grabskim : Marek Manecki z Karolem Maneckim ( 6 : 1 )
Tomasz Chrzanowski z Arturem Grabskim : Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim( 3 : 6 )
Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim : Marek Manecki z Karolem Maneckim ( 6 : 0 )
I miejsce : Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem - 3 zwycięstwa
II miejsce : Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim - 2 zwycięstwa , 1 porażka
III miejsce : Tomasz Chrzanowski z Arturem Grabskim - 1 zwycięstwo , 2 porażki
IV miejsce : Marek Manecki z Karolem Maneckim - 3 porażki
2 grupa :
Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą ; Marek Michalczyszyn z Łukaszem Nowackim ; Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem ; Piotr Czajkowski z Arturem Batorem; Dariusz Osicki z Jackiem Orłowskim
Wyniki meczy drugiej grupy :
Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą : Marek Michalczyszyn i Łukasz Nowacki ( 6 : 1 )
Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą : Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem ( 6 : 1 )
Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem ( 6 : 4 )
Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą : Dariusz Osicki z Jackiem Orłowskim ( 6 : 3 )
Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem ( 6 : 3 )
Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem : Dariusz Osicki z Jackiem Orłowskim ( 6 : 4 )
Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem : Marek Michalczyszyn i Łukasz Nowacki ( 6 : 1 )
Piotr Czajkowski z Arturem Batorem : Dariusz Osicki z Jackiem Orłowskim ( 6 : 4 )
Piotr Czajkowski z Arturem Batorem : Marek Michalczyszyn i Łukasz Nowacki ( 6 : 2 )
Dariusz Osicki z Jackiem Orłowskim : Marek Michalczyszyn i Łukasz Nowacki ( 3 : 6 )
I miejsce : Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą - 4 zwycięstwa
II miejsce : Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem - 3 zwycięstwa , 1 porażka
III miejsce : Piotr Czajkowski z Arturem Batorem - 2 zwycięstwa , 2 porażki
IV miejsce : Marek Michalczyszyn i Łukasz Nowacki - 1 zwycięstwo , 3 porażki
V miejsce : Dariusz Osicki z Jackiem Orłowskim - 4 porażki
Po rozegranych meczach grupowych odbyły się półfinały gdzie spotkały się ze sobą pary , które zdobyły dwa pierwsze miejsca w swoich grupach i tak w pierwszym półfinale zagrali ze sobą : zwycięscy grupy drugiej : Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie pierwszej : Dariuszem Chojnackim i Piotrem Domańskim
Wyniki pierwszego półfinału :
Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą : Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim (6:2)
W drugim półfinale zagrali ze sobą : zwycięscy grupy drugiej : Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie pierwszej : Krzysztofem Baranem i Piotrem Klimczykiem
Wyniki drugiego półfinału :
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem (4-6)
Wynik meczu o III miejsce :
Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem : Dariusz Chojnacki z Piotrem Domańskim ( 6 : 1 )
Wynik finału :
Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem :Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą ( 1 : 6 )
Wyniki końcowe turnieju :
I miejsce : Wojciech Lisowski z Michałem Świtałą
II miejsce : Krzysztof Baran z Piotrem Klimczykiem
III miejsce : Jacek Bogacz z Józefem Pietraszkiem