Drukuj

VII Ogólnopolski Turniej Multimediazone OPEN 2019

włącz . Opublikowano w Aktualności

 

 

m19 1

24 sierpnia 2019r. - na kortach ziemnych przy stadionie miejskim w Świdwinie przy ulicy Żeromskiego odbył się VII Ogólnopolski Turniej Tenisa Ziemnego Multimediazone OPEN 2019 pod patronatem firmy: „Multimediazone” ze Świdwina ; Świdwińskiego Stowarzyszenia Tenisa Ziemnego „Smecz” , oraz Parku Wodnego „Relax” w Świdwinie

Do turnieju zgłosili się zawodnicy z dziewięciu miejscowości :

Jacek Bogacz (Świdwin) ; Robert Jantoszek (Kołszalin); Wojnar Adam ( Świdwin ) ; Piotr Piotrzkowski ( Zieleniewo) ; Oskar Piotrzkowski (Zieleniewo) , Łukasz Piórek ( Chodzież ) , Oskar Girczys ( Biesiekierz ) ;Krzysztof Baran ( Złocieniec ) ; Daniel Bogacz (Świdwin ) ; Tomasz Śpiewak( Kamień Pomorski ) ; Marek Michalczyszyn ( Ińsko )  ; Kamil Dębowski ( Stargard ) ; 

Turniej rozegrany został w systemie trzech grup ; gdzie w grupie zagrał każdy z każdym a do półfinału turnieju dostali się zwycięzcy każdej z grup , oraz zawodnik z najlepszym bilansem wśród osób które zajęły drugie miejsca w grupach: 

 

1 grupa

Jacek Bogacz (Świdwin) ; Marek Michalczyszyn ( Ińsko ); Daniel Bogacz ( Świdwin ); Oskar Piotrzkowski ( Zieleniewo ) ;

Wyniki meczy pierwszej grupy :

( Jacek Bogacz – Marek Michalczyszyn : 0-6 ) ; ( Jacek Bogacz – Daniel Bogacz : 6-2 ) ; ( Jacek Bogacz – Oskar Piotrzkowski : 6-0 ) ; ( Marek Michalczyszyn – Daniel Bogacz : 4-6 ) ; ( Marek Michalczyszyn – Oskar Piotrzkowski : 6-1 ) ; ( Daniel Bogacz – Oskar Piotrzkowski : 6-0 )

I miejsce : Jacek Bogacz ( Świdwin ) ; II miejsce : Daniel Bogacz ( Świdwin )

2 grupa:

Adam Wojnar (Świdwin ) ,Oskar Girczys ( Biesiekierz ) ; Łukasz Piórek ( Chodzież ) ; Piotr Piotrzkowski (Zieleniewo)

Wyniki meczy drugiej grupy : 

( Piotr Piotrzkowski – Łukasz Piórek : 2-6 ) ; ( Piotr Piotrzkowski – Oskar Girczys : 6-0 ) ; ; ( Piotr Piotrzkowski – Adam Wojnar : 2-6 ) ; ( Oskar Girczys – Adam Wojnar : 0-6 ) ; ( Łukasz Piórek – Oskar Girczys : 6-0 ) ; ( Łukasz Piórek – Adam Wojnar : 6-1 )

I miejsce : Łukasz Piórek (Chodzież ) ; II miejsce : Adam Wojnar (Świdwin )

3 grupa:

Krzysztof Baran (Złocieniec ) ,Tomasz Śpiewak ( Kamień Pomorski ) ; Kamil Debowski ( Stargard ) ; Robert Jantoszek (Koszalin)

Wyniki meczy trzeciej grupy : 

( Krzysztof Baran – Tomasz Śpiewak : 7-5 ) ; (Krzysztof Baran – Kamil Dębowski : 4-6 ) ; (Krzysztof Baran – Robert Jantoszek : 6-1) ; ( Tomasz Śpiewak – Kamil Dębowski : 4-6 ) ; (Tomasz Śpiewak – Robert Jantoszek : 6-0 ) ; ( Kamil Dębowski – Robert Jantoszek : 6-2 )

I miejsce : Kamil Dębowski (Stargard ) ; II miejsce :Krzysztof Baran (Złocieniec )

 

 

m19 2m19 3m19 4

m19 5m19 6m19 7

m19 8m19 9m19 10

m19 11m19 12m19 13

 

 

Po rozegranych meczach grupowych odbyły się półfinały :

Wyniki pierwszego półfinału :

            Jacek Bogacz – Krzysztof Baran : ( 2-6 ; 2-6 )

Wyniki drugiego półfinału :

Łukasz Piórek – Kamil Dębowski : ( 6-3 ; 6-4 )

Wynik finału :

Łukasz Piórek – Krzysztof Baran : ( 6-3 ; 6-4 )

 

m19 14

 

m19 15

 

m19 16

TURNIEJ WYGRAŁ: Łukasz Piórek ( Chodzież )